Dlaczego my ?

Szkoła jazdy Automobil Tarnobrzeg  to extra miejsce gdzie zaczniesz swoją przygodę z motoryzacją. Nasze kursy przygotowują do samodzielnego jeżdżenia samochodem lub motocyklem. Uczymy z pasją i zaangażowaniem. Pamiętaj jeżeli umiesz jeździć to egzamin zdasz bez problemu. Zapraszamy na kursy prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E ,  jazdy uzupełniające oraz doszkalające.

Mamy bardzo dobrą zdawalność potwierdzoną na egzaminach państwowych w WORD Tarnobrzeg. U nas zrobisz kurs prawa jazdy solidnie i za dobrą cenę bez ukrytych dodatkowych kosztów. Pomagamy kursantom w uzyskaniu w złożeniu wymaganych dokumentów w Starostwach Powiatowych celem uzyskania PKK.

Płatności za kurs pobieramy w nieoprocentowanych ratach do czasu przystąpienia do egzaminu państwowego. Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas kursy licząc na Państwa zadowolenie . .Zajęcia teoretyczne prowadzone są cyklicznie, dzięki czemu można rozpocząć kurs w dowolnym, wybranym przez siebie terminie.

Posiadamy materiały dydaktyczne, testy na prawo jazdy, programy oraz filmy multimedialne dostępne dla naszych kursantów. Ponadto każdy zapisujący się u nas kursant otrzymuje darmowy komplet materiałów szkoleniowych niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego jak i również opanowania wiedzy potrzebnej do kierowania pojazdami.

UWAGA WAŻNE

Drogi przyszły motocyklisto !!!

Przed rozpoczęciem szkolenia w innym ośrodku zapytaj się czy motocykla na którym będziesz się uczył jest taki sam jak na egzaminie państwowym.

 

Posiadamy mierniki prędkości najazdowej i średniej firmy 3D speed takie same jakie są stosowane na egzaminie państwowym. 

pomiar_predkosci_jazdy_motocyklisty miernik-predkosci-najazdowej-i-sredniej-3dspeed-maxi

Use Facebook to Comment on this Post

Dlaczego my ?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Komentarze są wyłączone.