WORD Tarnobrzeg

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
ul. Sikorskiego 86 A, 39-400 Tarnobrzeg
tel. 15 823 56 00, tel./fax. 15 823 65 05
NIP: 8671819168
e-mail: sekretariat@word.tarnobrzeg.pl

Biuro Obsługi Klienta
tel. 15 822 63 80
e-mail: bok@word.tarnobrzeg.pl
e-mail: m.tokarz@word.tarnobrzeg.pl

Godziny pracy:

Sekretariat i wydziały: pn – pt: 7.30 – 15.30

Biuro Obsługi Klienta:
pn: 8.00 – 16.00 , wt – pt: 8.00 – 17.00
soboty pracujące: 8.00 – 14.00
(sprawdź soboty pracujące) 

Kasa:
pn: 8.00 – 16.00 , wt – pt: 8.00 – 17.00

Nr konta bankowego:
PKO BP o/Tarnobrzeg
59 1020 4913 0000 9902 0010 1774

Dyrektor – Kamil Kalinka
tel. 15 823 65 05
email: dyrektor@word.tarnobrzeg.pl

Zastępca Dyrektora – Rafał Weber
tel. 15 823 65 05
email: r.weber@word.tarnobrzeg.pl

Wydział Egzaminowania

Kierownik Wydziału
Egzaminator Nadzorujący
Leszek Kida
tel. 15 823 65 05
kom. 533 379 380
e-mail: l.kida@word.tarnobrzeg.pl

Z-ca Kierownika Wydziału
Egzaminator Koordynator
Antoni Sulicki
tel. 15 823 65 05
kom. 533 379 382
e-mail: a.sulicki@word.tarnobrzeg.pl

Specjalista ds. Badań i Analiz
Lidia Żmuda
tel. 15 823 65 05
e-mail: l.zmuda@word.tarnobrzeg.pl

Biuro Obsługi Klienta

Kierownik Biura Obsługi Klienta
Małgorzata Tokarz
tel. 15 822 63 80
e-mail: m.tokarz@word.tarnobrzeg.pl

Wydział Szkoleń i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Kierownik – Marek Ożga
tel. 15 823 65 05
kom. 606 949 574
e-mail: m.ozga@word.tarnobrzeg.pl ;m.wasila@word.tarnobrzeg.pl

Specjalista ds. Reklamy i Promocji
Marcin Chodorek
tel. 15 823 65 05

kom. 533 379 383
e-mail: m.chodorek@word.tarnobrzeg.pl

Stanowisko ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Sławomir Bogdański
tel. 15 823 65 05
kom. 604 481 209
e-mail: s.bogdanski@word.tarnobrzeg.pl

Use Facebook to Comment on this Post

WORD Tarnobrzeg
3 votes, 4.33 avg. rating (88% score)

Komentarze są wyłączone.