Dlaczego u nas ?

 • Jako nieliczni prowadzimy szkolenie na płycie poślizgowej to połączenie ekstremalnej jazdy z doskonaleniem umiejętności. Wielka przyjemność i adrenalina dla żądnych wrażeń, a od 2016 r. obowiązek każdego początkującego kierowcy. Szkolenie na płycie poślizgowej pozwala na zapoznanie się z reakcjami samochodu w trudnych warunkach na drodze i myślę, że powinien je przejść każdy kierowca. Wiadomo, że perfekcyjne opanowanie zadań wykonywanych w trakcie szkolenia wymaga dużo czasu i ze względów finansowych jest bardzo utrudnione i często nierealne. Jednak ćwiczenia dają wiele do myślenia, bo gdy rozpędza się samochód i celowo wprowadza go w poślizg, a później próbuje wyjść z niego i przy okazji auto wiruje dookoła własnej osi, albo jest się blisko dachowania to już w codziennej jeździe bardziej się przewiduje co się może wydarzyć.
 • Zadania, które są ćwiczone w czasie jazdy na płycie to, np.:Jazda po kręgu poślizgowym i wyprowadzanie z poślizgu nadsterownego przez dodanie gazu.
  – Szybki slalom na płycie poślizgowej
  – Dynamiczny przejazd zakrętów o zmiennej nawierzchni
  – Ćwiczenia z jazdy szosowej
  – Jazda na trolejach na czas
  – Omijanie serii przeszkód na suchej i mokrej nawierzchni
 •  1446558-Nawadniana-plyta-poslizgowa-prostokatna__c_220_119_5122_3439 maxresdefault
 • Pamiętaj również, że kurs kwalifikacji wstępnej to również zajęcia praktyczne! Dla kwalifikacji przyspieszonej 8 godz natomiast podstawowej 16 godz. Wybierając Automobil Tarnobrzeg  wybierasz szkołę jazdy, która prowadzi takie zajęcia na nowoczesnym samochodzie ciężarowym marki MAN . 
 • Informujemy, że Automobil Tarnobrzeg  współpracuje z gabinetem  pracowni psychologicznej , dzięki czemu zapewniamy naszym klientom promocyjne ceny oraz odbycie badania w naszym ośrodku .

Use Facebook to Comment on this Post

Dlaczego u nas ?
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Komentarze są wyłączone.