Pojazdy szkoleniowe

Kategoria „C”

Oferujemy Państwu profesjonalny kurs na prawo jazdy kategorii C, oraz C+E  którego ukończenie uprawnia do przystąpienia do egzaminu państwowego. Pracownicy OSK Automobil Tarnobrzeg   bezstresowo przygotują Państwa do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu  Drogowego. Szkolenia odbywają się w miłej atmosferze, a nasi doświadczeni instruktorzy są cierpliwi, wyrozumiali i służą pomocą.

Pojazdy, na jakim prowadzone są zajęcia praktyczne, zarówno na placu manewrowym jak i w obszarze miejskim to Renault Midlum DXI ( zmiana poziomu skrzyni odbywa się przez przełącznik , co w znacznym stopniu ułatwia zmianę poziomu skrzyni). Wymiary pojazdu są identyczne jak na egzaminie państwowym.

reklama-renault-kopia20160911_104153 20160911_103725 20160911_100604

Pojazdy są wyposażone w klimatyzację oraz posiadają normę spalin Euro 4, stan techniczny pojazdów jest utrzymywany na najwyższym poziomie.  Jako nieliczni szkolimy na pojazdach które spełniają wymogi aby mogły być podstawione na egzamin  ( u nasz uczysz się i zdajesz tym samym pojeździe) !!! . Wbrew pozorom jest to bardzo istotny element szkolenia kierowcy. Każdy pojazd (zarówno motocykl, samochód osobowy czy ciężarowy) ma swoją specyfikę prowadzenia, a poszczególne modele inaczej reagują choćby na nacisk na pedał gazu lub hamulca, bardzo ważny wpływ ma też stopień zużycia poszczególnych elementów pojazdu. I nie ma w tym nic dziwnego. Nawet kierowcy z długoletnim stażem, przesiadając się do innego modelu samochodu, potrzebują czasu na przystosowanie się do nowych warunków.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Galeria wkrótce

Use Facebook to Comment on this Post

Pojazdy szkoleniowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Komentarze są wyłączone.