Wznawiamy szkolenia

ETAP I: Od 28.04 (wtorek )

Wznawiamy funkcjonowanie biura

 Nasze biuro jest czynne standardowo – od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.30. Interesantów przyjmujemy pojedynczo! Przypominamy o maseczkach i dezynfekcji rąk podczas wizyty w naszym biurze. W sprawach nie wymagających bezpośredniego kontaktu zachęcamy do kontaktu telefonicznego 601999424 lub 606485180 lub mailowego: automobiltarnobrzeg12@gmail.com

ETAP II: Od 02.05 (sobota)

Wznawiamy szkolenia praktyczne

 Wznawiamy zajęcia praktyczne na Prawo Jazdy. Odbywać się będą z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Kursant zobowiązany jest mieć ze sobą maseczkę. Przed zajęciami obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz pomiar temperatury. W przypadku zajęć na kategorie AM, A1, A2, A każdy Kursant zobowiązany jest posiadać swój kask oraz rękawice motocyklowe. Pomiędzy jazdami pojazdy będą wietrzone i dezynfekowane.
Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy Was o odpowiedzialność. Jeżeli źle się czujecie, macie objawy chorobowe, mieliście kontakt z osobą chorą, przebywającą na kwarantannie, podejrzewaną o kontakt z osobą zarażoną i będącą pod nadzorem epidemiologicznym – poinformujcie nas o tym i odwołajcie jazdy.

Kandydatów na kierowców prosimy o kontakt telefoniczny lub online.

Do zobaczenia już niedługo!

Use Facebook to Comment on this Post

Wznawiamy szkolenia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Kategorie: Bez kategorii

Komentarze są wyłączone.